Wypromuj się na BIOEXPO

Drogi Wystawco!

Targi BIOEXPO Warsaw to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych Międzynarodowych Targów Żywności Produktów Ekologicznych w Polsce! Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na targach BIOEXPO Warsaw dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy.
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na targach BIOEXPO Warsaw i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na targach BIOEXPO Warsaw.
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?).
  5. Przygotuj ofertę specjalną na targi BIOEXPO Warsaw i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner targów BIOEXPO Warsaw.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi BIOEXPO Warsaw z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim podczas targów BIOEXPO Warsaw (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Pobierz bannery

1200×200


800×800


Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.