Farma Świętokrzyska, jeden z czołowych wystawców na targach BIOEXPO Warsaw, zaprasza wszystkich na wyjątkowy pokaz kulinarny, który poprowadzi Karol Okrasa 

Już za chwilę, bo między 30 września a 2 października, Ptak Warsaw Expo — największe centrum targowo-kongresowe w tej części Europy — przygotowało wyjątkowe targi poświęcone certyfikowanej żywności ekologicznej. Jest to wydarzenie tak bogate w interesujących wystawców, jak bogate w witaminy są zdrowe produkty branży ekologicznej.  

Jedną z firm, prezentującą się podczas imprezy, jest Farma Świętokrzyska. W sobotę 1 października na jej stoisku pojawi się Karol Okrasa. Ten znany kucharz i osobowość telewizyjna przygotował dla wszystkich odwiedzających niepowtarzalny pokaz kulinarny, bazujący na ekologicznych produktach zapewnionych przez Farmę Świętokrzyską. To wyjątkowa możliwość dla wszystkich miłośników zdrowej kuchni, aby podejrzeć tajniki gotowania od jednego z najbardziej cenionych w Polsce kulinarnych influencerów, a także zainspirować się jego pomysłami na wykorzystanie certyfikowanej żywności BIO. 

O KAROLU OKRASIE | Szef kuchni, który skradł nasze serca, prowadząc program kulinarny “Kuchnia z Okrasą”. Jego ulubioną przyprawą jest kolendra, zaś wymarzoną podróżą ta, którą odbędzie do Azji wraz z żoną i córką. Przez 11 lat pracował w restauracji hotelu Le Meridien Bristol, gdzie zdobywał zawodowe szlify. Obecnie prowadzi autorską kuchnię w restauracji Platter, która została wyróżniona w przewodniku Michelin „Main Cities of Europe 2011”. Głównym źródłem inspiracji jest dla niego tradycyjna polska kuchnia. 

O FARMIE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ | Dla Farmy Świętokrzyskiej uprawa ziemi to coś więcej, niż produkowanie warzyw i owoców. Jako grupa rolników z misją oferuje produkty wyłącznie z własnych upraw, gwarantując minimalny czas między zbiorem a realizacją zamówienia. Bez zbędnych pośredników wydłużających czas i niepotrzebnych marż. Wśród zdobytych certyfikatów posiada m.in. Agro Bio Test oraz Global G.A.P. W jej asortymencie znajdują się z kolei m.in. warzywa, owoce, kiszonki, suplementy diety, a także oryginalne produkty sygnowane znakiem Farmy Świętokrzyskiej (kapusty, buraki, zakwasy oraz pasztety vege). 

O PTAK WARSAW EXPO | Jest największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej. Ośrodek zarówno gości, jak i organizuje niezwykłe imprezy, łączące klasyczne wydarzenia wystawiennicze z opiniotwórczymi konferencjami oraz rozwijającymi szkoleniami i warsztatami. 

 

Więcej informacji o Karolu Okrasie: Karol Okrasa – Innowacja i tradycja – Z szacunku dla każdego składnika 

Więcej informacji o Farmie Świętokrzyskiej: Farma Świętokrzyska – producent ekologicznej żywności z dostawą do domu. (farmaswietokrzyska.pl) 

Więcej informacji o Ptak Warsaw Expo: Ptak Warsaw Expo – Portal targowy – Targi w Polsce