bio_news__0002_bio_strona_news_data1

III edycja BIOEXPO Warsaw

Między 30 września a 2 października 2021 grono pasjonatów działających w sektorze BIO spotka się w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo, aby omówić trendy w sektorze żywności i produktów ekologicznych. BIOEXPO Warsaw to typowo branżowa impreza, nastawiona na relacje biznesowe i aktywną sprzedaż, stanowiące kluczową siłę wydarzeń targowych.

BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej w całości przeznaczone dla branży bio, eko, organic. W trakcie każdej edycji swoją ofertę prezentują przedstawiciele takich sektorów, jak: żywność i napoje ekologiczne, rolnictwo ekologiczne, ekologiczne kosmetyki i środki czystości, maszyny produkcyjne, opakowania i naczynia do serwowania, sprzęt gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych, a także liczne start`upy oraz instytucje wspierające, w tym jednostki certyfikujące.

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych w Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań czołowych wytwórców i dystrybutorów z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania i rozwijania kontaktów handlowych, jak również platformą debaty na temat aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. W trakcie targów odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty oraz wziąć udział w Kongresie, w trakcie którego eksperci z branży podzielą się cenną wiedzą i doświadczeniem.

Kongres BIOEXPO to wydarzenie, które po raz kolejny towarzyszyć będzie największym w Polsce targom dla branży BIO. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów. Panele tematyczne obejmują zagadnienia związane z rolnictwem i żywnością ekologiczną, naturalnymi i organicznymi kosmetykami i środkami czystości. Prelegenci, podczas swoich wykładów poruszają również tematykę zdrowia czy zagrożeń, jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i wiele innych. W ramach kongresu odbędą się również szkolenia dla branży, pokazy kulinarne oraz warsztaty.

Targom BIOEXPO Warsaw co roku towarzyszy także Plebiscyt Konsumenta na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw. Wybór produktów biorących udział w plebiscycie rokrocznie jest bardzo szeroki, przez co wskazanie lidera nie należy do łatwych decyzji. Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie będą zaprezentowane podczas targów w strefie nowości oraz na stoiskach wystawców, z kolei te, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach, zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw.

Poprzednia edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych – zrealizowana w okresie pandemii i wobec wynikających z niej obowiązujących restrykcji, zakończyła się ogromnym sukcesem. W trakcie BIOEXPO Warsaw 2020 w Ptak Warsaw Expo zjawiło się wielu pasjonatów produktów ekologicznych, którzy mieli okazję do zapoznania się z rekordową ofertą wystawców. Organizatorzy zaaranżowali spotkania dla specjalistów z branży, będące fundamentem dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca.  

Nie możemy doczekać się najbliższej edycji tego wspaniałego wydarzenia. Zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualności, w których regularnie zamieszczane będą najnowsze informacje na temat tegorocznej edycji BIOEXPO Warsaw. 

Do zobaczenia na targach!