Rulonique jest organizerem na podstawowe produkty do higieny osobistej, must-have każdej podróży. Został stworzony w duchu less waste, dlatego do jego uszycia użyliśmy jedynie naturalnych materiałów: lnu, bawełny, drewnianych guzików. Zwijana w rulon kosmetyczka-organizer, po rozłożeniu prezentuje dziesięć kieszonek, w tym jedną dedykowaną na szczoteczkę do zębów. Można go rozłożyć lub powiesić na każdym haczyku czy drążku, dzięki lnianej pętelce i guzikowi.
Nasze gotowe zestawy z akcesoriami i kosmetykami, zawierają kompaktowe, bezwodne kosmetyki i akcesoria z naturalnych materiałów.

Jest to jedyna kosmetyczka na rynku, wykonana w 100% z naturalnych materiałów pochodzenia roślinnego: len, bawełna, drewno. Dodatkowo to pierwszy organizer kosmetyczny, w którym można przechowywać w bezpieczny sposób mydła, szampony i inne produkty w kostce bez opakowania. Antybakteryjne właściwości lnu i jego przewiewność, chronią kosmetyki, szczoteczki do zębów i inne akcesoria przed pleśnią i rozwojem bakterii. A co najważniejsze Rulonique promuje minimalizm i świadome podróże z jak najmniejszym śladem węglowym.

Nazwa Wystawcy: Bloomtag Sp. z o.o.