Przyszłość żywności ekologicznej

Międzynarodowe Targi Żywności o Produktów Ekologicznych odbędą sięw dniach 30 września – 2 października 2021 w Ptak Warsaw Expo.Wydarzeniu jak co roku towarzyszyć będzie Kongres BIOEXPO, któregoczęść stanowić będzie Organic Food Conference.

Organic Food Conference to wydarzenie organizowane przez Polską IzbęŻywności Ekologicznej we współpracy z IFOAM Organics Europe – europejskąorganizacją parasolową zajmującą się ekologiczną żywnością i rolnictwem.Podczas konferencji specjaliści z branży poprowadzą debatę na temat przyszłościżywności ekologicznej i zaprezentują możliwości rozwoju sektora.

Tegoroczny kongres zgromadzi przedstawicieli sektora i decydentów, którzybędą rozmawiać między innymi o nowym rozporządzeniu Unii Europejskiej wsprawie ekologicznej produkcji. To idealna okazja do networkingu, poznanianajnowszych badań na temat żywności ekologicznej czy zaznajomienia się zaktualnymi trendami.

Kongres BIOEXPO, który odbywa się w ramach największych w EuropieŚrodkowo-Wschodniej targów żywności ekologicznej to platforma wymianywiedzy i doświadczeń, a także źródło cennej wiedzy na temat walorów produktówekologicznych, naturalnych i organicznych. W trakcie wykładów podejmowane sązagadnienia, które kompleksowo podejmują tematykę rolnictwa i żywnościekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, jakteż poruszają kwestie zdrowia i środowiska. Omawiane podczas licznych panelidyskusyjnych kwestie budzą szerokie zainteresowanie, docierając do wielu grupodbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórcówżywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii orazkonsumentów.

BIOEXPO Warsaw to wydarzenie, podczas którego spotykają się liderzy branży,przedstawiciele wiodących na rynku firm oraz najważniejszych instytucji,wyznaczających kierunki rozwoju sektora. Szkolenia, seminaria i konferencjebranżowe to szansa na zdobycie cennej wiedzy, z kolei dostępnośćprzygotowanej przez setki wystawców oferty, pozwala odkryć najnowszerozwiązania sprzętowe i produktowe.

Zapraszamy na targi!

Rejestracja dla odwiedzających: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Dla wystawców: https://bioexpo.pl/zostan-wystawca