Naleśniki, które wychodzą już od pierwszego i po zjedzeniu których czujesz się lekko! Nasz miks do naleśników to mieszanka, w której składzie nie znajdziesz bezwartościowej mąki pszennej. Zamiast niej użyłyśmy pełnowartościowych, bezglutenowych mąk m.in. bogatą w składniki odżywcze mąkę gryczaną z kaszy gryczanej niepalonej. Kaszę gryczaną niepaloną mielimy bardzo drobno – dzięki temu jest praktycznie niewyczuwalna w cieście.
Nasza mieszanka to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają lekkiego, pełnego wartości odżywczych i prostego pomysłu na naleśniki w zdrowszym wydaniu.

Ekologiczne, wyselekcjonowane składniki o najlepszej jakości. Domowy skład – nasze NALEŚNIKI pozbawione są wszelkich zbędnych dodatków takich jak konserwanty, ulepszacze czy sztuczne aromaty. Nie ma w składzie również mąki pszennej – w zamian proponujemy wyjątkową mieszankę wartościowych i bezglutenowych mąk wymieszanych w takich proporcjach aby zachować wyśmienity smak. Jednocześnie są bardzo proste i szybkie do przygotowania.

Nazwa Wystawcy: Biovana sp. z o.o.