Zawarte w kremie masło Shea oraz tłoczony na zimno olej z konopi wykazują silne właściwości odżywcze i regenerujące. Ponadto, olej z konopi działa silnie przeciwzapalnie, regeneruje pęknięcia skóry. Olejki eteryczne z bergamotki, grejpfruta, paczuli oraz mięty nadają delikatny i słodki zapach. Olejek eteryczny ylang ylang uważany jest za afrodyzjak, na skórę działa tonizująco oraz zmniejsza łuszczenie się skóry. Krem przeznaczony dla skóry bardzo suchej, skóry atopowej, łuszczycowej oraz skóry mającej częsty kontakt ze środkami dezynfekującymi.

Produkt w 100% roślinny, bez chemicznych dodatków, nie zawiera perfum. Zapach pochodzi z naturalnych olejków eterycznych. Zimno tłoczony olej z konopi działa silnie przeciwzapalnie oraz regenerująco na skórę, co eliminuje podrażnienia przy atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy oraz egzemie. Krem może być stosowany
u małych dzieci. Olejek Ylang Ylang spowalnia procesy łuszczenia się skóry.
Krem w 100% aluminiowej tubie, nie wchodzącej w reakcje ze składnikami kremu, chroniącej składniki aktywne przed działaniem czynników zewnętrznych.

Nazwa Wystawcy: SAPUNOTEKA