bio_news_otwarcie

Otwarcie BIOEXPO Warsaw

Zastanawiacie się czemu? Wystarczy, że odwiedzicie Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych, które rozpoczęły się właśnie w Ptak Warsaw Expo 

Znajdziecie się nagle wśród stoisk wystawców, oferujących certyfikowane produkty ekologiczne, które są często oznaczane symbolem zielonego listka. To zupełnie tak, jakbyście znaleźli się w zielonym lesie producentów i dystrybutorów, ceniących świeżość, zdrowie i naturę.  

W ciągu czterech dni Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych zaprezentuje się ponad 250 wystawców z 14 krajów z całego świata, a prowadzona przez organizatorów rejestracja wskazuje, że imprezę odwiedzi kilkanaście tysięcy osób. Jeśli dodamy do tego dwa opiniotwórcze wydarzenia, towarzyszące targom – czyli Organic Food Conference oraz Kongres Bioexpo – to uświadomimy sobie, że BIOEXPO Warsaw są czymś więcej, niż tylko targami.  

Ale przecież sama branża BIO również nie ogranicza się wyłącznie do produktów ekologicznych. Przeciwnie: jest stylem życia ludzi świadomych swojego miejsca w świecie i wpływu, jaki mają na ten świat.  

I w tym sensie branżę BIO łączy z organizatorem targów bardzo silne podobieństwo. Bowiem Ptak Warsaw Expo nie jest tylko największym centrum targowo-kongresowym w tej części Europy. Ośrodek ten kierują się misją: dzięki swoim imprezom chce ożywić polską gospodarkę w taki sposób, aby nie tylko w branży ekologicznej nastała nowa wiosna.   

Jednak żeby osiągnąć ten cel, potrzebuje Państwa wsparcia. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w BIOEXPO Warsaw: rozmawiajmy, kupujmy, nawiązujmy nowe kontakty, rozwijajmy się. Tylko razem możemy stworzyć przyszłość polskiej gospodarki.  

I to przyszłość w stylu BIO.