Biznesy z 2 kontynentami w 1 miejscu

Uczestnicząc wyłącznie w jednych targach, otrzymujemy niepowtarzalną okazję, aby wkroczyć na międzynarodowy rynek intratnych transakcji i współpracować z firmami z 14 krajów

To już III edycja BIOEXPO Warsaw, a więc największego i najważniejszego wydarzenia dla branży ekologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza łączy w sobie ideę tradycyjnych targów z opiniotwórczymi wydarzeniami towarzyszącymi: Organic Food Conference oraz Kongresem Bioexpo.

MIĘDZYNARODOWE TARGI | Organizatorzy zebrali ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy, m.in. Bułgarii, Szwecji, Włoch, Hiszpanii oraz Peru. Wszystkie firmy prezentować się będą w nowoczesnych, zaprojektowanych specjalnie dla nich stoiskach. Przełoży się to na zwiększenie atrakcyjności ofert przedsiębiorców oraz polepszenie komfortu rozmów z potencjalnymi kontrahentami.

ZAKRES BRANŻOWY | Aby zdać sobie sprawę z ogromnej różnorodności produktów i usług oferowanych w ramach BIOEXPO, warto zapoznać się z zakresem branżowym targów, na który składają się następujące sektory: food & drink (produkty spożywcze), beauty & cleaning (ekologiczne kosmetyki), ekotech (maszyny i opakowania), biolife (zabawki i sprzęty domowe) oraz bioagro (środki rolnicze). Co warte podkreślenia, podczas targów wystawiają się wyłącznie certyfikowani przedsiębiorcy.

ZAGRANICZNE FIRMY | Jakich konkretnie produktów i usług spodziewamy się w tym roku na BIOEXPO Warsaw? Odwiedzający będą mogli nawiązać współpracę m.in. z dużymi dyskontami (np. niemieckim Lidlem), dystrybutorami (np. angielskim Veg King Europe), a także producentami (np. włoskim Molino Naldoni lub grecko-bułgarskim BDRM Food&Drink).

WAŻNE ROZMOWY | Spotkania i rozmowy z przedstawicielami tych firm są również okazją do poznania kulisów pracy branży ekologicznej, a to niezwykle ważny aspekt dla uczestników imprezy — konsumenci lubią bowiem wiedzieć, że wybierają produkty, które sprzyjają środowisku na każdym etapie ich tworzenia i rozpowszechniania.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE | W rozwijaniu wiedzy uczestników BIOEXPO Warsaw niebagatelną rolę odegrają też kongresy Organic Food Conference (organizowany przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej we współpracy z IFOAM Organics Europe) oraz Kongres Bioexpo (organizowany przez PIŻE). Podczas ich trwania omówiona zostanie przyszłość żywności ekologicznej, ochrony środowiska oraz rolnictwa. Dodatkowo organizatorzy z Ptak Warsaw Expo zadbali o zapewnienie uczestnikom targów wielu szkoleń i warsztatów, a także możliwość kontaktu ze stowarzyszeniami i start-upami.

Targi żywności ekologicznej kuszą tym, czego nie może zaoferować Internet – skondensowanymi, precyzyjnie dobieranymi wystawcami i wydarzeniami, przenoszącymi handel na niespotykany dotąd w branży eko poziom. Właśnie dzięki temu BIOEXPO Warsaw z roku na rok zyskuje coraz większą renomę, stając się dla innych wzorem do naśladowania.