bio_news__0005_bio_strona_news_21

BIOEXPO Warsaw 2021 - Są już z nami...

III edycja BIOEXPO Warsaw odbędzie się w dniach 30 września – 2 października 2021. Targi już teraz cieszą się sporym zainteresowaniem, zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców. Lista firm, które potwierdziły już swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych w Ptak Warsaw Expo stale rośnie i wiele wskazuje na to, że tegoroczna edycja będzie rekordowa pod względem gamy dostępnych artykułów ekologicznych.

BIOEXPO Warsaw to typowo branżowa impreza, nastawiona na relacje biznesowe i aktywną sprzedaż, stanowiące kluczową siłę wydarzeń targowych. W 2020 roku, pomimo okresu pandemii wydarzenie zgromadziło wielu sympatyków produktów ekologicznych i naturalnych, którzy mieli niepowtarzalną możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą aż 230 firm, eksponujących swoje flagowe produkty, jak i nowości rynkowe.

Obecnie, kiedy do kolejnej, III edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych zostało jeszcze ponad sześć miesięcy już 130 wystawców potwierdziło swój udział. Wśród firm prezentujących swoje produkty i usługi znajdują się producenci i dystrybutorzy cenionych marek i produktów, jak również przedstawiciele instytucji i jednostek oferujących pomoc i usługi doradcze. W trakcie najbliższej edycji wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić, między innymi, stoiska organizacji wspierających wydarzenie: firmy Lidl Polska – Partnera Głównego targów oraz Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, będącej Partnerem Strategicznym. Udział w targach potwierdziły już także takie firmy, jak: BIOPlanet, BeOrganic, EkoZagroda, Mleczarnia EkoŁukta, Wysoka Grzęda, Zakwasownia, SuroVital, Stewiarnia, Charsznickie Pola Natury, SolidaFood, Farmy Roztocza, Lestella, ASKET, Sakwabag, Szczypta Świata, Farma, EkoWital oraz ECOBLIK.

Pełna lista zarejestrowanych wystawców BIOEXPO Warsaw 2021 znajduje się pod linkiem: https://bioexpo.pl/lista-wystawcow-2021/

Nie możemy doczekać się najbliższej edycji tego wspaniałego wydarzenia. Zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualności, w których regularnie zamieszczane będą najnowsze informacje na temat tegorocznej edycji BIOEXPO Warsaw. 

Do zobaczenia na targach!