Precyzyjnie wyselekcjonowane składniki – ekologiczny sok NFC z malin oraz ekologiczny miód to gwarancja smaku oraz zachowania witamin i wartości odżywczych. W celu zachowania naturalnych właściwości syropu malinowego bez cukru polecamy jego dodawanie do ciepłej herbaty. Dolewany do wrzątku bezpowrotnie traci wszystkie cenne dla naszego organizmu witaminy. Syrop jest tak słodki, iż nie wymaga dodatkowego dosładzania napoju, a malinowy aromat sprawia, że nawet czarna herbata smakuje tak, jakby była herbatą owocową.

Składniki: ekologiczny sok NFC z malin (51%), ekologiczny miód (49%)

Malinowy syrop bez cukru marki Polska Róża to wysokogatunkowy produkt powstający na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. Syrop ma bardzo prosty i czysty skład. Na produkt gotowy powstaje z połączenia tylko dwóch składników – soku NFC i miodu. Skrót NFC oznacza sok bezpośrednio tłoczony z owoców, który nie jest odtwarzany z koncentratu. Dzięki temu zachowuje wiele właściwości odżywczych owoców i ma naturalnie malinowy smak.

Do syropu nie dodajemy cukru ani słodzików, więc jest to świetna alternatywa dla osób unikających białego cukru w diecie.

Nazwa Wystawcy: Polska Róża Ernest Michalski Sp. zo.o.